Omladni počas spánku.

S hodvábom sa to podarí.

Hodváb je najžiadanejším materiálom na výrobu oblečenia a doplnkov na svete. Jeho jemnosť a lesk z neho robí luxusný produkt, ktorý láka oči a prsty sa túžia dotýkať tejto výnimočnej tkaniny.  Stále viac sa ale ukazuje, že hodváb môže byť pomocníkom pri zdravotných problémoch. Hodvábne obliečky na vankúš nie sú iba pohodlné, ale tiež skvelé pre citlivú pokožku.

Hodváb pomáha

riešiť zdravotné problémy,  zachovávať našu krásu,  učí nás relaxovať,  stará sa o naše pohodlie a príjemný spánok. 

Ako hodváb spomaľuje starnutie

Hodvábne obliečky na vankúš majú špeciálne vlastnosti, vďaka čomu sa v nich budeš cítiť sviežo. Navyše, aminokyseliny, ktoré sa v hodvábe nachádzajú, znižujú príznaky starnutia ako je vysúšanie pokožky a vrásky.

Aj preto je hodváb vyhľadávaným materiálom na výrobu obliečok na vankúše či osobnej bielizne.

U nás nájdeš aj hodvábnu masku na tvár, ktorá:

  • eliminuje ranný opuch očí, 
  • pomáha pri zaspávaní, 
  • upokojuje unavené oči.

Pýtaš sa, ako to funguje? 

Bavlna odvádza vlhkosť od pokožky, polyester (hlavne ten lacnejší) zase pokožke bráni dýchať a môže upchávať póry. Hodváb dokáže vlhkosť, ktorá je potrebná na udržanie mladistvej a žiarivej pokožky, udržať v pleti.

Aj hodvábne obliečky na vankúš sú vyrobené z prírodného materiálu, ktorý obsahuje prírodné bielkoviny a esenciálne aminokyseliny. Takmer ako zázrakom dokáže presvedčiť náš nervový systém, aby sa uvoľnil. Aj preto nám pomáha vyhladiť vrásky a uvoľniť napätie v pleti. 

Vedela si? 

Vďaka prirodzene sa vyskytujúcim zložkám obsiahnutých v hodvábe sa metabolizmus pokožky zrýchľuje. Znamená to, že bunky sa regenerujú rýchlejšie. Ak používaš hodvábne produkty pravidelne, môže to výrazne zlepšiť stav pokožky a spomaliť starnutie. Je to ako nočný krém, ktorý si dávaš pred spaním na pleť.

Oplatí sa investovať do hodvábnych obliečok na vankúš?

Aj keď hodváb nemusí byť najdostupnejšia voľba, poskytuje najväčšiu protihodnotu. A prečo by ste vlastne mali otáľať a neinvestovať do svojho pohodlia a zdravia? Veď posteľné obliečky používame každý deň niekoľko hodín. Nemusíš si predsa rezervovať luxusný hotel, aby si sa ráno cítila fantasticky. Z lásky k sebe, k svojej pleti a k svojim vlasom si dopraj hodvábne obliečky a rozmaznávaj svoju pokožku.

 

„Najkrajšia vec pre mňa je spánok, vtedy aspoň môžem snívať.“

 

~ Marilyn Monroe americká herečka, modelka a speváčka

100% hodváb

Obliečky na vankúš

Zaspávajte a zobúdzajte sa s nami do krásy.

preskúmaj farby
100% hodváb

Maska na spanie

Hodvábna maska pre sladké zaspávanie.

preskúmaj farby
100% hodváb

Rúško

Rúško, ktoré premení povinnosť na radosť.

preskúmaj farby

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *