Pravda o hodvábe

Pohodlie

Zahaľ sa do jemnej prírodnej tkaniny a rozmaznávaj svoju pokožku. Hodvábne pyžamo je elegantné, pohodlné a pomáha pokožke cítiť sa skvelo. Je vhodné aj pre ľudí s problémovou pokožkou, pretože tento materiál je nedráždivý a vhodný aj pre alergikov či ľudí trpiacich ekzémom či psoriázou. Ocenia ho aj dámy v menopauze. Prečo? Pozrime sa to na spoločne. 

Prečo si vybrať hodvábne pyžamo? 

Hodvábne produkty testujeme na vlastnej koži a vlasoch. Vyberáme iba kúsky, ktoré pomôžu chrániť pokožku a vlasy pred podráždením či starnutím. Tešíme sa, že nosíš hodvábne produkty s radosťou a sme vďačné za každu novú skúsenosť a recenziu.

Počúvame názory klientov, vnímame požiadavky a zlepšujeme sa.

Kvalita

Je vyrobené z morušového hodvábu prémiovej kvality s dlhým vláknom s hrúbkou 19 momme so špeciálnou úpravou. Pridali sme do neho 5 % elastanu, vďaka ktorému sa nosí pohodlnejšie. Okrem toho, vyššia hladkosť materiálu znamená menšie otieranie pokožky a vlasov. 

Vlhkosť a mladosť

Bavlna a iné prírodné alebo syntetické materiály odvádzajú potrebnú vlhkosť od pokožky. Hodváb má ale špeciálne vlastnosti a zloženie, ktoré pokožke doprajú oddych a pomáhajú jej zachovať si prirodzenú vitalitu. Aj preto je tento materiál absolútne bezpečný a dokonca sa o ňom hovorí ako doplnku pri omladzovaní pleti.

Dokonca aj   pleťové krémy alebo mlieka, ktoré používate pred spaním, sa v oveľa menšej miere vpijú do oblečenia. 

Ochráňte sa pred baktériami

Hodváb je vďaka svojej prirodzenej proteínovej štruktúre známy svojimi hypoalergénnymi vlastnosťami. Jeho hustá štruktúra zabraňuje hromadeniu prachu a roztočov, čo zase chráni nás pred každodennými alergénmi. Hodváb tiež zabraňuje usadzovaniu nečistôt a rôznych mikroskopických cudzích telies, ktoré môžu vyvolať alergiu. 

Vyber si svoje pyžamko

Dobrú noc

Uži si pokojný a zdravý spánok na našich obliečkach na vankúše a zahaľte sa do hodvábneho županu, ktorý predĺži pohodlie. Zaslúžiš si to. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *