Aké sú možnosti doručenia tovaru ?

Objednaný tovar Vám doručíme kam si želáte. Tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň objednávky. Podľa zakliknutej možnosti v nákupnom košíku si môžete vybrať doručenie kurierom, alebo doručenie do odberného miesta (Zasielkovne) Packeta.

Kedy mi bude doručený tovar ?

Najneskôr do 2 pracovných dní. Ale robíme všetko preto, aby ste mali doručený tovar nasledujúci deň.

Môžem tovar reklamovať?

Samozrejme, tovar môžete reklamovať v záručnej dobe. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte na našom kontaktnom telefónnom čísle, prípadne na emailoch.

Ako môžem zaplatiť za svoju objednávku ?

 

Tovar je možné uhradiť 100% bezpečnou platbou kreditnou kartou alebo formou dobierky pri doručení tovaru kuriérom. Tovar na dobierku je spoplatnený 1€ poplatkom.

Ako môžem stornovať svoju objednávku  ?

 

Pre storno, alebo zmenu objednávky nás prosím kontaktujte na naš email info@feelthesilk.sk. 

Môžem vrátiť objednaný tovar? Vrátite mi peniaze?

 

Nepoškodený a nenosený tovar môžete vrátiť do 14 dní od do dňa doručenia na adresu Glam Design s.r.o., prevádzka Ivanská cesta 4340/7, 821 07 Bratislava. Peniaze Vám po uznaní vrátenia zašleme najneskor do 14 dňí na osobný účet ktorý nám zadaté vo formuláry na vrátenie tovaru v prípade platby na dobierku.

Pokiaľ bola úhrada vykonaná platobnou kartou, peniaze Vám budú poukázane na učet z ktorého bola prijatá platba.

Prečo je hodváb lepší ako obyčajný satén alebo bavlna ?

Naše produkty sú vyrobené z pravého prírodného hodvábu ktorý je známy svojimi vlastnostami hypoalergénnosti. Napomáha predchádzaniu lámania vlasov či ich zamotaniu. K pletí je veľmi nežny a tvár sa vďaka tomu neotláča pleť čo ma za následok predchádzanie starnutia.

  Z ekologického hladiska sa na výrobu hodvábu spotrebuje približne 601 litrov na kilogram čo pri bavlne je to o dosť vyššie číslo. 

Čo je Momme?

Momme je staré cisárske meranie udávajúce hmotnosť hodvábu. Čím je hodváb hrubší alebo ťažší, tým je jemnejší a dlhšie vydrží.

Menej renomovaní dodávatelia bohužiaľ merajú momme v rôznych fázach výrobného procesu, a nie na konci. Inými slovami, tvrdia, že majú určitý počet momme, ale nie je to tak úplne pravda.

Feel the Silk garantuje 22 momme mieru hodvábu. 

Ako sa mám starať o svoje produkty z Feel the Silk?

Produkty z hodvábu nemusíte prať tak často, ako by ste si mysleli – obzvlášť prírodné hodvábne vlákna majú vynikajúce vlastnosti, ktoré predĺžia čas, kedy ich môžete nosiť bez prania. 

  • Prať pri teplote vody 30 stupňov s použitím pracieho prostriedku vhodného pre jemné textílie
  • Možnosť ručného prania
  • Zákaz bieliť a nepoužívať škodlivé chemikálie
  • Nevhodné do sušičky (iba v špeciálnom programe na hodváb)
  • Žehliť na nízkej teplote
  • Nežmýkať
  • Nechať voľne vysušiť

Dajú sa zabaliť produkty aj ako darček ?

Jednou z našich priorít je ekológia, čo sa snažíme využiť aj pri balení Vašich hodvábnych objednávok, faktúru dostanete e-mailom ako aj všetky ostatné potrebné informácie.