Najčastejšie otázky a odpovede.

Doprava a platba

Objednaný tovar Vám doručíme kam si želáte. Tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň objednávky. Podľa zakliknutej možnosti v nákupnom košíku si môžete vybrať doručenie kurierom, alebo doručenie do odberného miesta (Zasielkovne) Packeta.

 

Najneskôr do 2 pracovných dní. Ale robíme všetko preto, aby ste mali doručený tovar nasledujúci deň.

 

Samozrejme, tovar môžete reklamovať v záručnej dobe. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte na našom kontaktnom telefónnom čísle 0917 494 345, prípadne na emailoch.
 

Tovar je možné uhradiť 100% bezpečnou platbou kreditnou kartou alebo formou dobierky pri doručení tovaru kuriérom. Tovar na dobierku je spoplatnený 1,5 € poplatkom.
 

Pre storno, alebo zmenu objednávky nás prosím kontaktujte na naš email info@feelthesilk.sk. 
 

Áno, samozrejme. Nepoškodený a nenosený tovar môžete vrátiť do 14 dní od do dňa doručenia. Ak chcete tovar vrátiť, kontaktujte nás na adrese info@feelthesilk.sk. Pre zaslanie tovaru späť Vám pošleme informácie ako môžete tovar vrátiť  najneskôr do 14 dní odo dňa uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Lehota sa považuje za zachovanú, ak tovar odošlete späť pred uplynutím 14-dňovej lehoty. Vždy priložte do balíka formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy, ktorý sa nachádza ako príloha č. 1 obchodných a reklamačných podmienok.Položky zaslané späť k nám bez predchádzajúcej žiadosti o vrátenie nebudú akceptované. Prosím, vezmite na vedomie, že pri vrátení tovaru sú náklady na jeho zaslanie späť na našu adresu na vašom bremene.

Odstupenie-od-kupnej-zmluvy FTS   

Odstupenie-od-kupnej-zmluvy FTS

 

1) Zakúpte si náš nominálny výmenný poplatok 7 € na pokrytie poštovného
kliknite na: POPLATOK

(Poplatok za vrátenie tovaru od Vás k nám a zaslanie nového tovaru k Vám)

2) Pošlite e-mail na adresu info@feelthesilk.sk s číslom objednávky poplatku za výmenu a s pôvodným číslom objednávky spolu s podrobnosťami o výmene.

3) Pošlite svoju pôvodnú nepoškodenú objednávku späť  (naši pracovníci podpory vám dajú ID pre spiatočnú adresu).

4) Keď dostaneme vrátený produkt, odošleme vám novú objednávku do 48 hodín.

Garancia vrátenia peňazí až 180 dní, pokiaľ nepocítiš rozdiel pri spaní na našej hodvábnej obliečke.

Obliečky používame už roky a vieme, že sú fantastické a že naši klienti ich milujú. Preto ti dávame možnosť vyskúšať si našu hodvábnu obliečku na vankúš až 180 dní bez rizika

Podmienky záruky: možnosť vrátiť hodvábnu obliečku až do 180 dní.

1, Kúp si hodvábnu obliečku na vankúš

Môžeš si vybrať z rozmerov 40 x 40 cm, 50 x 70cm, 70 x 90cm.

2, Začni na nej pravidelne spávať

Toto je tá najpríjemnejšia časť,. Začneš na hodvábne obliečky pravidelne spávať. Hodváb ťa pohladí každú noc. A každý večer sa budeš tešiť, že už ideš spinkať na svoju obľúbenú hodvábnu obliečku. 

3,Garancia vrátenia

Ak spánok na hodvábnej obliečke nebude pre teba príjemnejší a budeš sa chcieť vrátiť k spaniu na bavlnenej obliečke vrátime ti za našu obliečku peniaze až do 180 dní.

4, Postup

O vrátení nás musíš informovať na mail info@feelthesilk.sk

Záruka sa vzťahuje iba na tovar ktorý je používaný, ale nie je poškodený. (Zlým zaobchádzaním, praním na vysokej teplote, použitím agresívnej chémie a podobne.)

Na mail info@feelthesilk.sk nám pošleš fotografiu obliečky. My ti pošleme dotazník na vyplnenie, číslo Packeta, cez ktoré nám pošleš obliečku späť a najneskôr do 28 dní od prevzatia tovaru ti vrátime peniaze.

5, Ferovosť

Chápeme, že ak nám hodvábnu obliečku vrátiš tak ti nevyhovuje a v takom prípade predpokladáme, že si nebudeš chcieť kúpiť ďalšiu, lebo to by bola už špekulácia a zneužitie podmienok akcie.

Akcia je platná na tovar zakúpený od 26.10.2022 

Všetky produkty máme skladom a sú pripravené k odoslaniu. Výnimku tvoria iba produkty, ktoré su označené ako vypredané.

Napíšte nám na info@feelthesilk.sk. Naša priateľská zákaznícka podpora to preverí a zabezpečí, aby ste dostali svoju objednávku.
 

Produkty doručujeme automatický v rámci Slovenska a Českej republiky. Pre doručenie do ostatných krajín nás prosim kontaktujte  na info@feelthesilk.sk a dopravu Vám zabezpečíme.

Občania českej republiky môžu objenávať produkty aj na českom webe: feelthesilk.cz
 

Jednou z našich priorít je ekológia. To sa snažíme využiť aj pri balení Vašich hodvábnych objednávok, faktúru dostanete e-mailom ako aj všetky ostatné potrebné informácie. 
 

Všetky hodvábne produkty vám prídu exkluzívne zabalené. Do balenia Vám pribalíme aj certifikát o pravosti hodvábu a poukážku na zľavu na daľší nákup. .

Hodváb

Produkty Feel the Silk sú vyrobené z prvotriedného morušového hodvábu. Jedná sa o najkvalitnejší hodváb triedy 6A s dlhým vláknom a špeciálnou klzkou úpravou, aby sa trenie medzi vlasmi a pokožkou obmedzilo na minimum.

Naše produkty sú vyrobené z pravého prírodného morušového hodvábu, ktorý je známy svojimi vlastnosťami hypoalergénnosti. Napomáha predchádzať lámaniu vlasov či ich zamotaniu. K pletí je veľmi nežny a tvár sa vďaka tomu neotláča, čo ma za následok predchádzanie starnutia.

Satén je umelý materiál, ktorý nemá žiadne pozitívne účinky pre pleť a vlasy.

Bavlna odsáva z pleti aj vlasov vlhkosť a prípravky starostlivosti o pleť.

Momme je staré cisárske meranie udávajúce hmotnosť hodvábu. Čím je hodváb hrubší alebo ťažší, tým je jemnejší a dlhšie vydrží.

Menej renomovaní dodávatelia bohužiaľ merajú momme v rôznych fázach výrobného procesu, a nie na konci. Inými slovami, tvrdia, že majú určitý počet momme, ale nie je to tak úplne pravda.

Feel the Silk garantuje 22 momme mieru hodvábu. 

Áno, všetky naše produkty sú vyrobené eticky (certifikát Oeko-Tex®) a nie sú testované na zvieratách.
 

Feel the Silk  hodváb má certifikát  OEKO-TEX® STANDARD 100 ktorým sú označované materiály a výrobky, ktoré spĺňajú prísne medzinárodné kritéria pre kvalitu a zdravotnú nezávadnosť vo všetkých úrovniach produkcie

Tento symbol potvrdzuje, že hodvábne produkty boli testovaný v certifikovanom skúšobnom ústave asociácie OEKO-TEX® a obstáli v teste s pozitívnym výslednom vo viac ako 100 parametroch dôležitých pre zdravie človeka.

Všetky naše hodvábne produkty  sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé alebo nebezpečné látky.ako sú napríklad pesticídy, ťažké kovy, formaldehyd, chlórované organické nosiče, farbivá a konzervačné látky, alebo akékoľvek iné látky, ktoré by mohli byť pôvodcom alergických reakcií.

Pri produktov Feel the Silk máte istotu a záruku, že sú neškodné a bezpečné pre ľudské zdravie a pokožku.

Starostlivosť o hodváb

Produkty z hodvábu nemusíte prať tak často, ako by ste si mysleli, pretože prírodné hodvábne vlákna majú vynikajúce vlastnosti, ktoré predĺžia čas, kedy ich môžete nosiť bez prania. 

  • Prať pri teplote vody 30 stupňov s použitím pracieho prostriedku vhodného pre jemné textílie
  • Odporúčame ručné pranie
  • Zákaz bieliť a nepoužívať škodlivé chemikálie
  • Nevhodné do sušičky (iba v špeciálnom programe na hodváb)
  • Žehliť na nízkej teplote
  • Nežmýkať
  • Nechať voľne vysušiť

Životnosť obliečky je približne 1,5 až 3 roky. Životnosť obliečky môžete predĺžiť správnou starostlivosťou.

Najdlhšiu životnosť hodvábu dosiahnete pri jemnom prani v rukách.Ale hodváb môžete prať aj v pračke. Doporučujeme prať:

V jemnom ochrannom vrecúšku
Prať vyslovene na jemný program, ideálne na program hodváb
Maximálne otáčky pri žmýkaní 600 
Prať pri teplote vody 30 stupňov s použitím pracieho prostriedku vhodného pre jemné textílie
Zákaz bieliť a nepoužívať škodlivé chemikálie
Nevhodné do sušičky (iba v špeciálnom programe na hodváb)
Žehliť na nízkej teplote
Nechať voľne vysušiť