O mne a o nás

Vznik hodvábného kráľovstva

Základné piliere Feel the Silk sa opierajú o tri hlavné princípy

 

Dozvolte mi poodhaliť príbeh, ktorý viedol k vzniku Feel the Silk – značky, ktorá zmenila nielen moje vlasy, ale aj môj život.

Všetko sa začalo jednou vetou môjho kaderníka, ktorá ma viedla k zásadnej zmene v mojej starostlivosti o vlasy. Pri každom farbení som dôverovala iba profesionálnym rukám, no napriek tomu som čelila frustrujúcemu problému s lámaním vlasov. Bol to skutočný odkaz od môjho kaderníka, ktorý otvoril moje oči na iný aspekt starostlivosti o vlasy: spánok. Jeho slová, “Vyzerá to, že sa vám vlasy lámu pri spaní na vankúši,” mi otvorili novú cestu.

Moja prvá reakcia bola zmätok: “A to mám spávať posediačky? Alebo ako to mám riešiť?” Bola to však táto konverzácia, ktorá ma zaviedla k objavu hodvábu.

Hodváb sa ukázal ako môj záchranca. Jeho jemná textúra nie len zachránila moje vlasy pred lámavosťou, ale aj zlepšila moju pleť. A tak sa začala moja cesta objavovania a testovania rôznych druhov hodvábu, ktorá ma priviedla k založeniu Feel the Silk.

Takto začal môj príbeh, ktorý prekročil hranice len starostlivosti o vlasy a stal sa súčasťou mojej cesty k sebapoznaniu a kráse. Feel the Silk nie je len o výrobkoch, ale o zážitku, ktorý mení životy.

 

“Užívaj naše produkty.  Z lásky k sebe, k svojej pleti a k svojím vlasom.”

– Viera Dinžíkova